Jautājumi un Atbildes

Dzimšanas diena, vārda diena, Valentīndiena, kāzu gada diena – svētki ir daudzi un dažādi un reizēm aptrūkst idejas, ko dāvināt. Šādās reizēs dāvanu kartes var ļoti izlīdzēt, turklāt dāvanu karte no Masazas.lv iepriecinās ikvienu. Tie nav tukši vārdi. Masāža patīk sievietēm, taču arī vīrieši ir priecīgi, ka kāds par viņiem atceras un parūpējas. Svarīgākais – dāvināt ir vēl jaukāk kā dāvanas saņemt. Tiesa, to saprotam tikai kļūstot pieauguši.

+371 27422772 info@masazas.lv

Piezvani, izdomāsim, kāda dāvanu karte būtu piemērotāka. Pēc tam atnāc pie mums uz salonu, veic apmaksu un saņem dāvanu karti. Rezultāts – smaidīgs dāvanas saņēmējs, kas iegūst jaunas sajūtas. Veidosim pasauli labāku..

Neviens no mums nav speciālists visās jomās. Piezvani un vienosimies par piemērotāko dāvanu kartes veidu. Ja vēlies kādu īpaši pārsteigt, vari apvienot sambahanu (pilna ķermeņa masāža) ar kādu no vasti eļļas baseina procedūrām. Tam būs vajadzīgs ilgāks laiks, bet efekts būs vienkārši lielisks.

Jums nav jāpērk sev dāvanu karte. Ja vēlies nākt uz masāžu, izvēlies sev piemērotāko laiku un piesakies vizītei. No otras puses, ja gribi sev apsolīt dāvanu pirms kāda grūta darba, vari nopirkt dāvanu karti. Kad darbs padarīts un mērķis sasniegts, varēsi sevi palutināt.
Mūsu sagatavotās dāvanu kartes ir skaistas. Mēs, protams, varam aizsūtīt arī elektronisku versiju, bet tā nebūs tik glīta. Ja vēlies veikt apmaksu elektroniski un saņemt dāvanu karti savā epastā, piezvani, sarunāsim.
Šī brīža masāžas cenas vari aplūkot lapas augšpusē, bet attiecībā uz dāvanu kartēm tās ir tikai orientējošas. Mēs neesam roboti un katram klientam varam piedāvāt individuālu risinājumu – apvienot vairākas procedūras vai sagatavot papildus kādu īpašu pārsteigumu, taču tad vajadzīgas arī Jūsu idejas.
Ragavas taisa vasarā un arī Jūs varat iegādāties dāvanu karti jau krietnu laiku iepriekš. Masāžas salona Masazas.lv dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši, taču vajadzības gadījumā varam to arī pagarināt, iepriekš vienojoties.