Visiem pazīstamā klasiskā masāža ir procedūra, kuras laikā notiek iedarbība uz visu ķermeni, izņemot galvu. Masāža piemērota cilvēkiem, kas nodarbojas ar sportu vai vienkārši vēlas izjust masāžu ar spēcīgiem pieskārieniem. Procedūras laikā mazinās stress, sāpes, un muskuļu sasprindzinājums, uzlabojas nervu sistēmas, asinsrites un limfātiskās sistēmas darbība. Papildus tam tiek nostiprināts mugurkauls, locītavas un saites.

Fizioterapeiti mēdz saukt masāžu par “slinko vingrošanu”, taču ir reizes, kad nav vēlme piepūlēties un ir vajadzība sasniegt pozitīvu rezultātu ātrāk. Vairums vadošo vai vismaz pelnošo sportistu sacensībās un arī ikdienā līdzi brauc savs personīgais masieris, kurš nodrošina ātrāku sportista fizisko resursu atjaunošanu. Protams, Jums nav jābūt profesionālam sportistam, lai iegūtu labumus, ko sniedz šī masāža. Šādu prieku sev biežāk vai retāk var atļauties katrs, kas patiesi rūpējas par savu labsajūtu, fizisko un garīgo veselību.

Kādēļ man ir vajadzīga klasiskā masāža?

Pēc masāžas Jūs jutīsieties mundrāki, spēcīgāki un varēsiet ķerties pie jauniem darbiem vai vienkārši labpatikā izstaipīties. Turpmākā diena daļa Jums liksies pozitīvāka un interesantāka nekā pirms vizītes pie masiera. Ja šajā periodā cenšaties atbrīvoties no liekajiem kilogramiem un ievērojat kādu īpašu diētu, iespējams, būsiet pārsteigti par pozitīvo efektu pēc masāžas procedūras.

Cik masāžas procedūras ir vajadzīgas?

Klasiskā masāža bieži dod tūlītēju pozitīvu rezultātu, taču tā nav panaceja pret visām likstām.. Ilgstošākam efektam parasti ir vajadzīgi vairāki apmeklējumu, taču to skaitu varat noteikt paši vai konsultējoties ar masieri.

Pirmajās reizēs ķermenis tiek pieradināts pie masāžas procedūras, bet turpmākajos seansos intensitāte tiek pastiprināta, nodrošinot dziļāku un paliekošāku iedarbību uz ķermeņi. Klientiem, kas iepriekš nekad nav bijuši pie masiera, masāžas seanss varētu būt labs sākums, lai pārbaudītu masāžas prieksrocības praksē un iegūtu jaunu pieredzi.

Masāžas ilgums 

Piesakoties procedūrai pie mums, Jūs varat izvēlēties procedūru, kas ilgst 1 vai 2 stundas. Klasiskā masāža šajā gadījumā tiek papildināta ar dabīgajām, aromātiskajām eļļām, tādējādi vēl vairāk pastiprinot to pozitīvu efektu. Mēs to saucam par relaksējošo ajurvēdas masāžu – sambahana, taču variet to dēvēt arī par pilnu ķermeņa masāžu ar eļļām. Šī procedūra ir jau gadu simtiem pārbaudīta un atzīta vērtība, kas tagad pieejama arī Rīgas un visas Latvijas iedzīvotājiem.

Kad nevajadzētu pieteikties vizītei?

Pirms pieteikties vizītei būtu vēlams ņemt vērā, ka ir reizes, kad labāk procedūru atlikt. Kā jau vienmēr cilvēkiem ar veselības problēmām, pirms masiera apmeklējuma ir vērts konsultēties ar savu ģimenes ārstu un masāžas speciālistu. Ķermeņa masāžas kontrindikācijas:

  • ķermeņa temperatūra paaugstināta virs 37 grādiem,
  • asinsrites slimības, t.sk. akūta sirdsdarbības, asinsrites nepietiekamība un paaugstināts asinsspiediens, varikozi paplašinātas vēnas
  • akūts iekaisumu process, t.sk. limfmezglu iekaisums,
  • infekciozas ādas slimības,
  • nagu un matu sēnīšu slimības,
  • labdabīgi un ļaundabīgi audzēji, kā arī strutojoši veidojumi masējamajā ķermeņa daļā,
  • audu vai orgānu asiņošana un/vai iespējamība,
  • ādas alerģija.

Papildus tam klaiskās masāžas procedūru nebūtu vēlams veikt reizēs, kad novērojams kādas slimības akūts periods (saasinājums), jo rezultāts var būt pretējs gaidītajam. Ja neesiet pārliecināti, vai varat nākt uz masāžu, sazinieties ar mūsu speciālistiem un/vai konsultējieties ar savu ģimenes ārstu.